2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Ringe. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Ringe er de seneste boliger, der er kommet til salg, villaen på Assensvej 173 i Hillerslev og villaen på Gestelevvej 27A i Gestelev. Begge ejendomme tilbyder forskelligartede muligheder for potentielle købere.
På Assensvej 173 finder man en villa til en pris på 1.299.000 DKK. Denne bolig fremviser et beboelsesareal på 116 m², fordelt på 3 rum, og kommer med en grund på 633 m².
I Gestelev finder vi villaen på Gestelevvej 27A, der er til salg for 895.000 DKK. Med et rummeligt areal på 232 m² og 8 rum tilbyder denne ejendom mere plads. Grunden er på 470 m².
Begge ejendomme ligger i 5750 Ringe, men tilbyder distinct forskellige boformer, afhængigt af køberens behov.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.