Lindehusvej 12 og 9 andre boliger er kommet til salg denne uge i Ringe - se boligerne her.

dato

10 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Ringe. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I byen Ringe er der nyligt kommet to spændende boliger til salg, inklusiv landejendommen på Lindehusvej 12 i Sallinge. Denne rummelige landejendom byder på 284 kvadratmeter fordelt på syv rum.

Belagt på et imponerende grundareal på 389958 kvadratmeter, er dette hjem prissat til 6.495.000 DKK. Landejendommen tilbyder masser af plads både indendørs og udendørs.

En anden mulighed er villaen på Kirkegyden 5 i Hillerslev. Denne ejendom tilbyder 342 kvadratmeter også fordelt på syv rum, hvilket gør den lidt større end landejendommen.

Denne villa, der er sat til salg for 5.995.000 DKK, sidder på en grund på 4771 kvadratmeter. Med rigelig størrelse både indvendigt og udvendigt, vil denne villa kunne imødekomme mange familiers ønsker.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga