2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Ringe. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Ringe er to af de nyeste boliger på markedet villaen på Salamandervej 11 og huset på Nyvej 5.
Villaen på Salamandervej 11 byder på 135 kvadratmeter, fordelt på 5 værelser. Med en grundstørrelse på 721 kvadratmeter tilbyder denne bolig god plads både inde og ude og er prissat til 3.300.000 DKK.
Huset på Nyvej 5 præsenterer en lidt mindre boligmulighed med sine 128 kvadratmeter, også med 5 værelser. Ejendommen ligger på en grund på 612 kvadratmeter og er udbudt til en mere overkommelig pris på 1.095.000 DKK.
Begge boliger tilbyder rigelig plads og mange muligheder for dem, der ønsker at finde et hjem i Ringe.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.