3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Ringe. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Ringe er to nye landejendomme netop kommet på markedet, med Granlyvej 16B Espe som en af dem. Denne ejendom har en boligareal på hele 238 m² fordelt på 7 værelser. Grundens størrelse er imponerende med 38.000 m² natur at boltre sig på.
Ejendommen er prissat til 3.665.000 DKK og tilbyder en tilbagetrukket og rolig beliggenhed for dem, der søger en idyllisk tilværelse i landlige omgivelser. Den rummelige ejendom byder på mange muligheder for både familieliv og hobbyer.
En anden landejendom i Ringe er Fåborgvej 12 Heden. Her finder man en større bolig på 305 m² med 6 værelser. Denne ejendom er beliggende på en endnu større grund på hele 65.000 m², hvilket giver rig mulighed for dyr eller landbrug.
Fåborgvej 12 Heden er sat til salg for 1.295.000 DKK, hvilket gør det til en attraktiv mulighed for dem, der ønsker god plads både inde og ude. De store rum giver mange anvendelsesmuligheder, og ejendommen er ideel for dem, der søger et større projekt.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.