Svendborgvej 19 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Ringe - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Ringe. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

To nye boliger i Ringe har netop ramt markedet. Først er villaen på Svendborgvej 19, som er prissat til 1.645.000 kr. Denne villa tilbyder 128 kvadratmeter bolig fordelt på 5 rum.

Ejendommen er beliggende på en grundstørrelse af 1.192 kvadratmeter. Ejerudgiften på månedsbasis er endnu ikke oplyst.

En anden spændende mulighed findes på Snarupvejen 10 Espe. Denne villa er også indrettet med 5 rum, men tilbyder mere plads med sine 152 kvadratmeter.

Villaen er udbudt til en pris på 995.000 kr. og ligger på en stor grund på 3.270 kvadratmeter. Som ved den anden bolig, mangler der oplysninger om den månedlige ejerudgift.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga