Fjellebrovej 2 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Ringe - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Ringe. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

To af de nye boliger, der er kommet til salg i 5750 Ringe, er villaen på Fjellebrovej 2 Espe og villaen på Hundstrupvej 9 Krarup.

Villaen på Fjellebrovej 2 Espe tilbyder en rummelig bolig med 189 kvadratmeter, der er fordelt på 6 værelser. Beliggende på en stor grund på 2000 kvadratmeter, giver det rig mulighed for udendørs aktiviteter. Ejendommens udbudspris er 1.875.000 DKK.

På Hundstrupvej 9 Krarup findes endnu en charmerende villa, men med lidt mindre plads. Villaen strækker sig over 182 kvadratmeter og har 4 værelser. Grunden her er også generøs med sine 1833 kvadratmeter. Denne bolig udbydes til en pris af 1.795.000 DKK.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga